Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
piątek, 29 września, 2023

Usługi z zakresu różnych dziedzin prawa realizuje adwokatka Katarzyna Gondek – Waniołek. Wyjątkowo ważne jest to, iż poza poradnictwem adwokat zajmuje się także reprezentacją klientów w sprawach. Na przykład, interesanci prywatni mogą liczyć na reprezentację w sprawach powiązanych z: rozpadem związku małżeńskiego, separacją, alimentacją, opiekowaniem się dziećmi, przysposobieniem, ustaleniem zakresu władzy rodzicielskiej, rozdziałem majątku, czy kwestiami powiązanymi ze stosowaniem przemocy w rodzinie. Adwokat Tarnów jest ukierunkowana do wszystkich klientów rzetelnie, z zaangażowaniem oraz empatycznie. W pierwszej kolejności zapoznaje się ze sprawą interesanta, a później zinterpretuje ją z uwzględnieniem konkretnych zapisów prawa.

Sprawy są przez nią potraktowane w sposób indywidualny, a procedura postępowania jest dopasowana do oczekiwań zleceniodawcy. Dlatego tak ważna jest pierwsza konsultacja. Adwokat Katarzyna Gondek – Waniołek jest osobą sumienną, czyli zajmuje się też opracowaniem stosownej dokumentacji dla wszystkich spraw, uzupełniając teczkę regularnie. Obszar usług prawniczych, z których można skorzystać u adwokat Katarzyna Gondek – Waniołek obejmuje: prawo rodzinne, rozwody, prawo cywilne, prawo gospodarcze, wspólnoty mieszkaniowe, prawo nieruchomości oraz prawo pracy. Do biura w Tarnowie zgłaszają się tak samo klienci indywidualni, jak i przedsiębiorcy. Udzielenie wskazówek z zakresu prawa rodzinnego i małżeńskiego to usługa najczęściej typowana.

Głównie jest to doradztwo w kwestiach związanych z rozwodem, formalnym podziałem małżeństwa, rozdziałem dorobku a także alimentacją. Naturalnie, odbywa się także reprezentacja klientów w sprawach separacyjnych i o rozwód, jak i w celu wyznaczenia opiekowania się nad pociechami, pieczy rodzicielskiej, czy przysposobienia. Klienci, którzy dotychczas zdecydowali się skorzystać z świadczeń są zadowoleni, a kancelaria adwokat Tarnów ma tylko dobre rekomendacje.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Avatar photo

0 Komentarze

Dodaj komentarz