Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
środa, 19 czerwca, 2024

Skoki spadochronowe organizowane przez Strefę Skoków w tandemie z instruktorem mają miejsce na terenie całego kraju. Warto sprawdzić, w jakich miastach są oferowane, jakie są szczegóły a taka jaka jest kwota za skok. Jeśli ktokolwiek zdecydowany jest na skok spadochronem, to może od razu dowiedzieć się wszystkiego od osób zatrudnionych w tej firmie. Wiodące informacje opublikowane są też na stronie www.

Skok spadochronem to wydarzenie nie do porównania z jakimkolwiek innym i kiedy tylko klient ma takie życzenie, to musi się decydować. Prędkość przekroczy wtedy dwieście km w ciągu godziny. Można oglądać zapierające dech w piersiach krajobrazy, a także poczuć adrenalinę w czystej postaci. Przede wszystkim zaś jest to świetna zabawa, jakiej bez wątpienia przez dłuższy czas nie da się zapomnieć. Najwyższe uprawnienia pilotów to zapewnienie bezpieczeństwa.

Skok w tandemie, to skok, w którym instruktor będzie skakać wspólnie z klientem. W specjalnym spadochronie czasza dostosowana jest do dwóch osób. Pasażer jest z kolei doczepiony do spadochronu przy pomocy specjalnie zaprojektowanej uprzęży mocującej. Skok wykonywany jest z wysokości trzech tysięcy do czterech tysięcy metrów, w zależności od miejsca, w jakim się odbywa.

Przed otwarciem spadochronu oraz przed tym jak wykonany jest skoki spadochronowe zielona góra klient jest przeszkolony. Skok potrwa od 35 do 55 s. Spadochron główny otworzy się na wysokości tysiąc siedemset metrów, a później następuje szybowanie na otwartej czaszy przez około pięć do 10 minut. Pasażer ma wtedy sposobność do spróbowania osobistego sterowania lotem spadochronu.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Avatar photo

0 Komentarze

Dodaj komentarz