Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
sobota, 30 września, 2023

Podstawowe informacje na temat szałwii białej udostępnione są na stronie GoldenTeacher. Można wobec tego obeznać się z nimi dokładnie, a kiedy będzie miało się jakieś pytania, to zapytać autorów. Posiadają oni na tyle rozległą wiedzę, że z chęcią podzielą się wszystkimi ciekawostkami, jakie poznają. Biała szałwia uznawana jest za święte ziele Indian Nawaho. Często wykonywali oni obrządki z zastosowaniem kadzidła z białej szałwii. Miały one w zamierzeniu oczyszczanie wnętrz, ale też bieżącej sytuacji życiowej. Zwykle też z ich pomocą miało się plany z ludzi wyzbyć złej energii.

Z tego względu inne nazwy tej rośliny to szałwia ceremonialna lub szałwia święta. Dokładny opis tego skąd wzięła się szałwia wzbudza zaciekawienie wśród osób, które ona ciekawi i chciałyby dowiadywać się, w jaki sposób biała szałwia była w przeszłości wykorzystywana. Istotnie, biała szałwia odgrywa ważną rolę w życiu rdzennych Amerykanów. Roślina potraktowana jest przez nich jako „święte zioło” i pali się ją podczas różnych ceremoniałów.

Nazywa się to okadzaniem. W zgodzie z wierzeniem Indian Nawaho biała szałwia wpływa bardzo dobrze na energię mieszkania, jak i całego otoczenia. Kadzidła mogłyby być używane też po to, żeby oczyścić pozostałe osoby. Biały dym, mający intensywny zapach jest w stanie wypędzić złe moce oraz może przywrócić prawidłową aurę. Biała szałwia nie bez przyczyny ma przypisanych tak wiele wartościowych cech.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Avatar photo

0 Komentarze

Dodaj komentarz