Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
sobota, 30 września, 2023

Wiadomości w temacie bad tripu wskazane są na portalu w nad wyraz korzystny sposób a także wyczerpią one tematykę w całości. Z tego powodu jeżeli ktokolwiek chce się świetnie zorientować, to ma gwarancję, iż to może uzyskać. Zła podróż to oznaczenie na wywołujące przerażenie lub trudne doświadczenia po spożywaniu substancji psychoaktywnej. Najczęściej przeżycia takie powstają po psychodelikach. Mogą wówczas pojawiać się: halucynacje albo doznania o podłożu lękowym o różnym stopniu nasilenia.

Często bad trip pojawi się u spożywających narkotyki, jacy nie mają dużo przygód powiązanych z daną substancją. Jeśli będą mieć zaś sami w sobie napięcie o charakterze emocjonalnym związane z trudnościami codzienności, to jest o wiele większe ryzyko, że dokładnie u nich pojawi się bad trip. Ponadto wydarzenie takie może być efektem niewłaściwego set and setting, czyli negatywnego ukierunkowania psychicznego, niesprzyjających okoliczności bądź niekorzystnego przeżycia pod wpływem psychodelików. Set w takim wypadku znaczy stan psychiczny, nastrój, myśli a także plany, a setting to zestaw bodźców, jakie dostarczane są przez otoczenie.

Mogą one powstawać tak samo od osób, jak i od miejsca. W związku z tym, nie warto brać narkotyków, gdy nie czujemy się dobrze w określonym otoczeniu. Jeżeli ktoś będzie zmagać się z jakimkolwiek, nawet minimalnym stanem niepokoju, to też powinien przemyśleć, czy nie przyjąć substancji w innym czasie. Nie warto bowiem ulegać presji większości.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Avatar photo

0 Komentarze

Dodaj komentarz