Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
środa, 19 czerwca, 2024

W dwudziestym pierwszym wieku nie wolno lekceważyć żadnej informacji. Nawet na pierwszy rzut oka błahe wiadomości mogą posiadać wpływ na nasze życie. Należy dorównać kroku światu oraz być na bieżącą w niemalże każdej dyscyplinie. Konflikty polityczne, odkrycia medycyny, eksploracja kosmosu, każdego dnia słyszymy o czymś nowym. Radio i telewizja informują nas jak jesteśmy w stanie wpłynąć na przyszłość prowadzoną przez nas i kolejnych pokoleń.

W dzisiejszych czasach dostęp do wiadomości jest niezwykle łatwy. Ogólnodostępny Internet, w którym znajdziemy fakty ukazywane na bieżąco. Mamy prawo na żywo obejrzeć ważne wydarzenie na drugim końcu świata.

Telewizja też bezzwłocznie przekazuje wiadomości o najistotniejszych wydarzeniach. Mamy prawo także wybierać pośród kanałów tematycznych, traktujących o historii, przyrodzie czy naukach ścisłych – więcej na www.mocwiedzy.com. Ma prawo wydawać się to dziwne, jednakowoż nie we wszystkich krajach ludzie mają tak swobodny dostęp do wiadomości. W Korei witryny internetowe są cenzurowane. Przy utrudnionym dostępie do wiadomości, czujemy się jak odcięci od świata.

Właśnie dlatego kolosalne oburzenie budzi nadmieniona wcześniej kwestia cenzury. Władze Korei cenzurują wszystko, gazety, telewizję, radio. Nie pozwalają swoim obywatelom na zdobywanie wiadomości z zagranicy lub ewentualnie np. o faktycznym stanie gospodarki państwa. Wiadomości emitowane przez władze są zazwyczaj fałszywe. My zaś, mając swobodny dostęp do środków przekazu sami decydujemy, co uznajemy za oryginalne wiadomości, a w co nie wierzymy.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Avatar photo

0 Komentarze

Dodaj komentarz