Edukacja

PROFIXIT: profesjonalny serwis przenośnych komputerów osobistych

PROFIXIT to marka oferująca rzetelną naprawę przenośnych komputerów osobistych. Nie aż tak ważne, czy zgłaszający korzysta z notebooka do zabawy, do nauki, czy do wypełniania obowiązków pracowniczych. Może liczyć na to, że sprzęt będzie zreperowany szybko oraz zgodnie z jego oczekiwaniami. Z tego powodu tak dużo osób kieruje się stricte tutaj, bo wiedzą, że zostaną obsłużone szybko oraz że po usterce nie zostanie żaden ślad. Reparacje dotyczą laptopów od różnych producentów, tak samo w wersji starej, jak i gdy chodzi o wersje nowe. Serwis funkcjonuje w Zielonej Górze, aczkolwiek umożliwiona jest także opcja przesyłki na terenie całej Polski.

W każdej sytuacji kosztorys naprawy razem z diagnozą są darmowe, co sporo osób docenia wyjątkowo, bo nie muszą się o te kwestie przejmować. Zleceniodawcy mogą spodziewać się napraw notebooków od marek przykładowo takich jak: Lenovo, HP, DELL, Huawei, Acer, ASUS, SONY, Apple, MSI, SAMSUNG, bądź Toshiba. Często naprawa kontrolera ps4 odwołuje się do: zmiany matrycy, zmiany dysku z przeniesieniem danych, zmiany wentylatora, wymiany gniazda zasilania, wymiany klapy matrycy, zmiany obudowy, zmiany baterii, zmiany portu HDMI, zmiany klawiatury, zmiany bądź uzupełniania pamięci RAM, zmiany układu skalującego HDMI, wymiany ramki, zmiany kamery, wymiany procesora, zmiany past termoprzewodzących oraz termopadów, napraw elektronicznych, napraw po zalaniu, bądź wymiany płyty głównej. Dodatkowo, decydując się na zrobienie użytku ze świadczeń serwisu PROFIXIT można oczekiwać na zainstalowanie systemu wraz z przeniesieniem istotnych danych z innego notebooka a także na czyszczenie notebooka.

Każdorazowo zakres świadczeń jest omówiony w sposób spersonalizowany. Klienci serwisu mogą również liczyć na rady branżowe, odwołujące się do tego, w jaki sposób zrobić użytek z laptopa w przyszłości, by nie doszło do jego ponownego zniszczenia. Technicy zajmują się nie tylko naprawą usterek mechanicznych, ale także robią przeglądy notebooków od cenionych wytwórców.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz