ARTYKUŁ SPONSOROWANY,Inne

Pierścionki diamentowe spersonalizowane

Luksusowe pierścionki diamentowe oferowane przez QUEEN DIAMOND są chętnie wybierane przez klientki oraz konsumentów, jakim będzie zależeć na tym, żeby kupować wyłącznie wywodzące się z branży jubilerskiej produkty najwyższej jakości. Każdy pierścionek z diamentem zrobiony jest ręcznie, przez doświadczonych złotników w unowocześnionej fabryce. Z tego względu opłaca przyglądać się udostępnionym projektom i wytypować taki model, jaki będzie w naszych możliwościach finansowych a także będzie odpowiadał naszym upodobaniom a propos tego, jak prezentuje się wizualnie.

Pierścionki te udostępnione są w przedziale cenowym od 2500 do 15 000 złotych. Można je również dobrać po ciężarze diamentu centralnego. Pierścionki mają dowolne kształty oczek, od najprostszych po niebanalne, a więc można wyszukać coś w zakresie własnych preferencji lub osoby, której ten pierścionek zamierza się wręczać, przykładowo w ramach pierścionka zaręczynowego.

Na każdym z pierścionków wykonanych z naturalnych diamentów zamieszczony jest certyfikat autentyczności z podpisem laserowym zamieszczonym z boku diamentu. Klienci mają możliwość też liczyć na nieodpłatne naniesienie graweru i wyregulowanie rozmiaru pierścionka. Na modele pierścionków zaprezentowanej firmy przyznawana jest dozgonna gwarancja. QUEEN DIAMOND to marka, jaka nie bez przyczyny znana jest nie tylko w Polsce, lecz także w Niemczech i otrzymała wiele branżowych wyróżnień.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz