Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
sobota, 30 września, 2023

Luksusowe pierścionki diamentowe oferowane przez QUEEN DIAMOND są chętnie wybierane przez klientki oraz konsumentów, jakim będzie zależeć na tym, żeby kupować wyłącznie wywodzące się z branży jubilerskiej produkty najwyższej jakości. Każdy pierścionek z diamentem zrobiony jest ręcznie, przez doświadczonych złotników w unowocześnionej fabryce. Z tego względu opłaca przyglądać się udostępnionym projektom i wytypować taki model, jaki będzie w naszych możliwościach finansowych a także będzie odpowiadał naszym upodobaniom a propos tego, jak prezentuje się wizualnie.

Pierścionki te udostępnione są w przedziale cenowym od 2500 do 15 000 złotych. Można je również dobrać po ciężarze diamentu centralnego. Pierścionki mają dowolne kształty oczek, od najprostszych po niebanalne, a więc można wyszukać coś w zakresie własnych preferencji lub osoby, której ten pierścionek zamierza się wręczać, przykładowo w ramach pierścionka zaręczynowego.

Na każdym z pierścionków wykonanych z naturalnych diamentów zamieszczony jest certyfikat autentyczności z podpisem laserowym zamieszczonym z boku diamentu. Klienci mają możliwość też liczyć na nieodpłatne naniesienie graweru i wyregulowanie rozmiaru pierścionka. Na modele pierścionków zaprezentowanej firmy przyznawana jest dozgonna gwarancja. QUEEN DIAMOND to marka, jaka nie bez przyczyny znana jest nie tylko w Polsce, lecz także w Niemczech i otrzymała wiele branżowych wyróżnień.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Avatar photo

0 Komentarze

Dodaj komentarz