wtorek, 29 listopada, 2022

Jednym z ciekawszych pomysłów w temacie sprzątania są odkurzacze centralne beam. Wprawdzie od dawna korzysta z nich branża hotelowa, to jednak dopiero niedawno zaczęły się one pojawiać w prywatnych domach. Ze względu na swoje zalety takie rozwiązanie wybierane jest przez wielu właścicieli, z tym że ze względów praktycznych najkorzystniej zaplanować jego wykonanie w czasie budowy budynku.

Przede wszystkim odkurzacze centralne zestawy są wygodne i praktyczne w użytkowaniu. Nie trzeba martwić się plątaniną przewodów, dostępem do elektrycznego gniazdka czy ciąganiem za sobą całego urządzenia. Starczy podpiąć elastyczną, lekką rurę do dowolnego gniazda, aby skutecznie i szybko wysprzątać co potrzeba.

Rury robocze z reguły mają kilkumetrową długość, co bez problemów pozwala na dotarcie do każdego zakamarka. Kolejną zaletą, jaką mają odkurzacze centralne vacuflo, to wysoka wydajność. W stosunku do zwykłych odkurzaczy są one kilkukrotnie mocniejsze, co bezpośrednio się przekłada na skuteczność sprzątania. Projektanci zwiększają jeszcze tę skuteczność przez użycie wydajnych filtrów, zatrzymujących prawie sto procent zanieczyszczeń.

Dzięki temu odkurzacze centralne cyclovac świetnie sprawdzają się w domach, w których są osoby cierpiące na alergie, bowiem umożliwiają skuteczną eliminację niepożądanych czynników uczulających. Większość właścicieli również z pewnością doceni ciszę, urządzenia te pracują praktycznie bezgłośnie.

0 Komentarze

Dodaj komentarz