Edukacja

Jakie obecnie są możliwości jeśli chodzi o oglądanie filmów

Na salach kinowych co roku są do obejrzenia setki filmów. Na wiele z nich widzowie czekają z ogromną niecierpliwością, inne cieszą się mniejszą popularnością. Ale przeważnie każdy kinowy film do oglądnięcia jest maksymalnie przez kilkanaście tygodni, a następnie musi zwolnić miejsce kolejnym, które mają premiery. Nie w każdym przypadku się jednak komuś uda pójść na seans, a często również ktoś po oglądnięciu chciałby przypomnieć sobie jakiś film. Całkiem niedawno jeszcze było z tym sporo problemów, ponieważ trzeba było czekać aż jakaś telewizyjna stacja zdecyduje się na zakup i puszczenie takiego filmu. Czasami trwać to mogło nawet parę lat, a jakaś część filmów wcale nie doczekała się pokazania.

Aktualnie sytuacja wygląda znacznie lepiej, a wszystko dzięki postępowi technologicznemu. To głównie dynamiczny rozwój możliwości internetu sprawił, że aktualnie nie ma żadnego problemu z dostępnością do licznych platform streamingowych, które bardzo dynamicznie się rozrastają. Dużą ich zaletą jest to, że sporo hitów kinowych jest w nich dostępnych w niedługim czasie po swojej premierze, tak więc nawet jeśli komuś nie udało się wybrać do kina, to nie musi czekać kilka lat. Poza tym platformy te oferują własne seriale i filmy, z jakich dużo jest naprawdę interesujących. Korzystanie z nich wiąże się jednak z potrzebą podpisania umowy na określony czas i regularnym płaceniu kilkudziesięciu złotych.

Z tego też powodu wiele osób będzie szukało jakiś innych rozwiązań, które jak pokazuje praktyka także są do znalezienia. Można na przykład w wyszukiwarce wpisać słowa oppenheimer cda i sprawdzić zwrócone wyniki. Dostanie się w ten sposób listę stron, na których szukany film będzie można obejrzeć, takich jak na przykład https://ultra-cda.pl. Niektóre z takich serwisów oferują wszystkie filmy zupełnie za darmo, w innych będzie do wniesienia jakaś nieduża opłata, wynosząca maksymalnie kilkanaście złotych. Lecz dla wielu osób jest to wygodna opcja, bo nie ma potrzeby wiązania się żadną umową.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz