Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
środa, 19 czerwca, 2024

HAUSm2 to marka projektująca a także konstruująca modernistyczne domy szkieletowe. Parę lat doświadczenia w tworzeniu domów drewnianych w technice szkieletowej powoduje, iż wszystkie z projektów są godne zauważenia. Samo portfolio znajdujące się na stronie www w 100% to pokazuje. Oferowane domy szkieletowe wyróżnia najwyższa solidność, bo zrobione są z najlepszych pod względem jakości materiałów, a konstrukcja zrobiona jest z dbałością o każdy szczegół.

Klasycznie opracowana oferta zawiera zbudowanie domu z tego typu częściami, które podniosą tak samo bezpieczeństwo domu, ale też jego odczuwany na co dzień komfort powiązany z użytkowaniem. Każda z inwestycji jest potraktowana w sposób indywidualny, co wyjątkowo motywuje inwestorów. Wdrażane sposoby pod względem techniki i duża baza wiedzy pracowników wskazanej firmy przyczyniają się do tego, że dom kanadyjski można w pełni dostosować do osobistych wymagań, modyfikując go w dowolny sposób. I to właśnie wyróżnia podaną firmę pośród firm konkurencyjnych.

Domy modułowe tego typu powstają wyjątkowo szybko, zaliczają się do energooszczędnych, a także są przyjazne dla otoczenia. Do wybudowania zastosowane jest drewno konstrukcyjne czterostronnie strugane. Pokrycie na ścianach zewnętrznych zrobiono z płyty której przekrój ściany spełnia wymagania NRO, co pozwala uniknąć zastosowania OSB. Propozycja deweloperska HAUSm2 zawiera domy szkieletowe: wyłącznie z parterem, piętrowe oraz letniskowe. Domy parterowe są doskonałym wyjściem dla osób, które chcą unikać chodzenia po stopniach i będzie zależeć im na dostępie do wszystkich pokoi na jednym pułapie.

Domy piętrowe posiadają mniejszą powierzchnię zabudowaną oraz rozdzielone są na część do spędzania czasu w ciągu dnia na parterze a także na część nocną z pokojami w górnej części. Możliwe jest także zamówienie BRI, do 70 m2 zabudowania. Nad każdym projektem będzie czuwać kierownik budowy, a teren funkcjonowania przedsiębiorstwa to głównie południowa część Polski.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Avatar photo

0 Komentarze

Dodaj komentarz